SON DAKİKA
Tarih : 2023.01.31 00:43:34

Singapur Hava Yolları Yolculara Yeni Bir Seyahat Deneyimine Davet Ediyor

Singapur Hava Yolları (SIA) bugün televizyon, basılı, dijital, dış mekan ve sosyal medya platformlarında yayınlanacak en son küresel marka kampanyasını başlattı. World Class’a Hoş Geldiniz başlıklı kampanya, hava yolunun uçtan uca seyahat yolculuğu boyunca olağanüstü bir müşteri deneyimi sunma taahhüdünü yansıtıyor.

Bu çalışma, SIA’nın ikonik kabin ekibi tarafından dünyanın dört bir yanından insanlarla ve kültürlerle çeşitli kişisel deneyimlerini vurgulayan 90 saniyelik kampanya videosunda özetlenmiştir. Hava yolunun müşterileriyle sahip olduğu benzersiz bağın yanı sıra empati ve güvenin ayırt edici birleşimi, Singapur Hava Yolları'nın dünya çapında uçak içi hizmetini günlük olarak sunmasını sağlıyor.

Singapur Hava Yolları Ticari Başkan Yardımcısı Bay Lee Lik Hsin şunları söyledi: "Singapur Hava Yolları'nda hizmet mükemmelliği DNA'mıza derinden yerleşmiştir ve yaptığımız her şeyin merkezinde yolcularımız yer alır. Bu kampanya, yolculuğun süresi ne olursa olsun World-Class bir seyahat deneyimi sunmaya yönelik değişmez taahhüdümüzü vurgulamaktadır. Ödüllü kabin ekibimiz, zengin ve çeşitli deneyimlerinin yanı sıra müşteri hizmetlerine bağlılıkları ve etraflarındaki herkes üzerinde olumlu bir etki yaratmaları ile bu vaadin merkezinde yer alıyor.”

Film yapımcısı Liz Murphy'nin yönettiği bu etkileyici video Singapur, Yeni Zelanda’dan Auckland, İspanya’dan Barselona, Hindistan’dan Mumbai ve Çin’den Şangay şehirlerinde çekildi. Havayolu, küresel marka algısını ölçmek için derinlemesine bir araştırma yaptı ve sonuçlarını, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine yankı uyandırmayı amaçlayan bir kampanya oluşturmak için kullandı.

Yazarlar