SON DAKİKA
Tarih : 2023.06.01 13:30:54

Singapur Havayolları Tüm Kabinlere Ücretsiz Wİ-Fİ Sunuyor

Singapore Airlines (SIA) müşterileri, 1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren Premium Economy ve Economy Class da dahil olmak üzere tüm kabin sınıflarındaki yolcuları kapsayacak şekilde hava yolu endüstrisindeki en kapsamlı ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişiminin keyfini çıkaracak.

Bu gelişmiş Wi-Fi hizmeti, neredeyse tüm uçak filosunda1 tüm küresel SIA ağında mevcut olacak. Sonuç olarak, tüm kabin sınıflarındaki müşteriler, 36.000 fit yükseklikte bile sevdikleriyle bağlantıda kalabilecek, çevrimiçi çalışabilecek veya en son haberleri ya da sosyal medya akışlarını takip edebilecek. Bu hizmetten yararlanmak için müşterilerin KrisFlyer üyelik bilgilerini rezervasyon sırasında ‘Online Rezervasyonu Yönet’ seçeneği ile veya check-in sırasında sisteme girmeleri gerekir.

KrisFlyer üyesi olmayan yolcular, uçuş sırasında ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanmak için kişisel mobil cihazlarını kullanarak uçuş sırasında SIA dijital içerik portalı aracılığıyla ücretsiz üyelik için kaydolabilirler. Suites, First Class ve Business Class müşterileri ile PPS Club üyeleri 2, uçuş sırasında ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi erişiminden yararlanmaya devam edecekler. Şubat 2023'ten itibaren Premium Economy Class ve Economy Class'ta seyahat eden KrisFlyer üyeleri, sırasıyla üç ve iki saatlik ücretsiz Wi-Fi sörf planlarından yararlanabiliyorlar.

Singapore Airlines Müşteri Deneyimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Bay Yeoh Phee Teik şunları söyledi: “Günümüzün hiper bağlantılı dünyasında, yüksek hızlı uçak içi Wi-Fi bağlantısı, müşterilerimiz için en önemli gereksinimlerden biridir. Onlara ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişimi sağlamak, SIA'nın olağanüstü bir uçtan uca seyahat deneyimi sunmaya yönelik sürekli çabasında bir başka kilometre taşıdır. Bu gelişmiş teklifle müşterilerimiz, gökyüzünde 36.000 fit yükseklikte bile bağlantıda kalma, eğlenme ve üretken kalma gücü kazanacak."

Yazarlar