SON DAKİKA
Tarih : 2018.09.27 13:42:44

Sınıfının En Güçlü Helikopteri AW139, İstanbul Airshow’a Damga Vurdu

Dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinin “exclusive” distribütörü olan Kaan Air, Leonardo Helicopters’in hız, menzil ve yolculara sağladığı konfor ile öne çıkan sıra dışı modellerini İstanbul Airshow’da sergiledi.
 
Helikopter satış ve kiralamasında Türkiye’nin öncü firması Kaan Air, İstanbul Airshow’da sektör temsilcilerini ve havacılık tutkunlarını Leonardo Helicopters’in en son teknoloji ile donatılan yeni nesil helikopterleri ile buluşturdu. Yurtiçi ve yurtdışından havacılık tutkunlarını bir araya getiren İstanbul Airshow’a Leonardo Helicopters’in her türlü görev profiline uyan modeli AW139 damgasını vurdu.
 
 
Kaan Air Genel Müdürü M. Kemal Süler, İstanbul Airshow’un Türkiye’nin havacılığa verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdiğini belirterek “Sektöründe Balkanların en büyük fuarı olan İstanbul Airshow,  havacılık endüstrisinin çekim merkezi olması nedeniyle çok önemli bir fuar.  Airshow’da bu yıl da ulusal ve uluslararası taraflardan sektör ilgilileri ve ticari temsilciler ile Leonardo Helicopters’in yeni nesil helikopter modellerini buluşturduk. İtalyan helikopteri imalatçısı Leonardo Helicopters ile yüzde 30 pazar payına ulaştık. 2006’dan bu yana satışın yanında bakım merkezi ve hangarlama gibi hizmetleri birlikte sunuyoruz. Kaan Air olarak satışını yapmış olduğumuz helikopter sahiplerine talepleri doğrultusunda işletme, teknik bakım ve hangarlama hizmetlerini Türkiye’de sunan tek havacılık şirketi olma özelliğini taşıyoruz. Ticari Satışlar Temsilcisi olduğumuz Gulfstream ile müşterilerimize dünyanın en hızlı ve değerli uçaklarını sunuyoruz. Kaan Air olarak Türkiye’nin havacılığın merkezi olması için dünyanın en önemli markaları ile olan işbirliklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Yazarlar