SON DAKİKA
Tarih : 2024.01.11 14:47:00

SunExpress’ten ITB Berlin’e Özel Uçuş

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, seyahat endüstrisinin dünyadaki en önemli buluşma noktalarından biri olan ITB Berlin Fuarı’na özel uçuş düzenliyor.

Bu yıl, 5-7 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenen ITB Berlin Fuarı’na katılacak olan turizm sektörü profesyonelleri, SunExpress’in özel uçuşlarından gidiş/dönüş her şey dahil olarak yararlanabiliyor. Tur operatörlerinden hava yolu şirketlerine, otellerden turizm sektörünün tüm oyuncularına, ziyaretçi sayısıyla dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin, her yıl Mart ayında Almanya’nın başkenti Berlin’de turizm pazarına yön vermeye devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana her yıl ITB Berlin Fuarı’nda yerini alan SunExpress, ürün ve hizmetlerinin yanı sıra başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin turizm destinasyonlarının tanıtılmasına katkı sağlıyor. SunExpress’in Antalya’dan Berlin’e düzenleyeceği gidiş uçuşu 4 Mart 2024’te, Berlin’den Antalya yönüne yapacağı dönüş seferi ise 7 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek.

Yazarlar