SON DAKİKA
Tarih : 2023.07.07 15:26:07

TAV’a Yeniden Great Place To Work Sertifikası

TAV Havalimanları, dünyanın önde gelen insan kaynakları araştırma enstitülerinden birisi olan ve kurum kültürü üzerine yürüttüğü çalışmalarla bilinen Great Place to Work tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda bir kez daha sertifika almaya hak kazandı.

Havalimanı işletmeciliğinde Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları, Great Place to Work Türki­ye enstitüsü tarafından gerçekleştirilen ve çalışanların kurum kültürü hakkında deneyimlerinin değerlendirildiği program kapsamında bir kez daha ‘’Great Place to Work ’’ sertifikasına sahip oldu. Sertifikalandırma sürecindeki değerlendirmeler çalışanlara yönelik detaylı anketlerle belirlendi.

TAV Havalimanları İnsan Kaynakları Grup Başkanı Hakan Öker, “ TAV Havalimanları olarak, her gün dünya genelinde on binlerce yolcuya en iyi seyahat deneyimini sunmak için çalışıyoruz. Bugün, 8 ülkede işlettiğimiz 15 havalimanının yanı sıra iştirak şirketlerimizin hizmet ve ürünleriyle 29 ülkede 100’den fazla havalimanında varlığımızı sürdürüyoruz. Havalimanı deneyiminin her aşamasında hizmet sunan 35 binden fazla çalışanımız bulunuyor. Operasyon ağımızın başarısının ardındaki en önemli etkenin, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve insani sermayemiz olduğunu biliyoruz. Çalışan memnuniyetini doğrudan ve bağımsız bir şekilde ölçen bu analiz süreci sonucunda “harika bir iş yeri” olarak değerlendirilmekten dolayı gurur duyuyoruz. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini yakından takip ederek, kurumsal değerlerimize uyumlu kurum kültürümüzü güçlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Yazarlar