SON DAKİKA
Tarih : 2023.07.12 15:32:46

THY, Jolly ile İş Birliği Anlaşması İmzaladı

Türk Hava Yolları (THY), Jolly ile çevrim içi otel rezervasyonu hizmeti için işbirliği anlaşması imzaladı. THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, havacılık sektörüne farklı bakış açısı sunacak işbirliği ile yolcular, mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden yurt içi konaklamaları için 7 bini aşkın otel seçeneğine Jolly kalitesi ve güvencesi ile ulaşabilecek.

THY yolcuları aynı zamanda konaklamalarından mil kazanırken şirketin "Miles&Smiles" yolcu programı kapsamındaki üyeler, bu rezervasyonlara ödenen her 1 avro için 2 mil sahibi olacak. Kazanılan miller, konaklamanın tamamlanmasının ardından ilgili üyelerin mil bakiyelerine yansıtılacak. THY Genel Müdürlük binasında bugün imzalanan anlaşma ile THY yolcuları, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yurt içi konaklamaları için 7 bini aşkın otel seçeneğine ulaşabilecek, Jolly ile yapılan konaklamalarda yolcular aynı zamanda da konaklamalarından mil kazanacak.

Ayrıca THY’nın Miles & Smiles yolcu programı kapsamındaki üyeler, bu rezervasyonlara ödenen her 1 Euro için 2 Mil ’in sahibi olacak. Kazanılan miller ise, konaklamanın tamamlanmasının ardından ilgili üyelerin mil bakiyelerine yansıtılacak.

Anlaşmanın ardından açıklama yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi; ‘’Bayrak taşıyıcı olarak, kıtaları aşan başarılarımıza yaptığımız iş birliği anlaşmalarıyla katkı sunmaya devam ediyoruz. Misafirlerimizin seyahat deneyimini daha konforlu ve ayrıcalıklı hale getirmek için gayretle çalışıyor; hizmetlerimizi zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Bu iş birliğiyle, misafirlerimizin daha fazla noktaya daha kolay seyahat edebilmelerine imkân sağlamış olacağız.’’ dedi.

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ise; “36 yıldır Türkiye’nin yerli ve milli bir markası olarak büyüyüp gelişirken, güçlü iş birliklerine de imza attık. Bu kapsamda ülkemizin gururu, Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları ile bir iş birliğine imza atmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Son yıllarda yaptığımız teknolojik yatırımlarla, global markalara verebileceğimiz hizmet ve kalite derecemizi yükseltirken; Türk Hava Yolları ile yaptığımız iş ortaklığıyla da bunu taçlandırmış olduk. Bu iş birliğini, Jolly markasının hem güvenilirliğini hem de gücünü ortaya koyması açısından önemli buluyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Yazarlar