SON DAKİKA
Tarih : 2024.03.05 01:04:54

THY, Melbourne Victory’nin Ana Sponsoru Oldu

Türk Hava Yolları, 2024 – 2025 sezonundan itibaren Melbourne Victory Futbol Kulübü’nün üç yıl boyunca Ana Sponsoru oldu. Türk Hava Yolları, bu işbirliği ile birlikte sporculuk ruhunu destekleme geleneğini sürdürmeye devam ediyor. Bölgede başarılarıyla tanınan Victory Kulübü ile ortaklık yapan Türk Hava Yolları, sadece geniş spor portföyünü genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda kültürleri ve toplulukları birleştirme konusundaki adanmışlığını da pekiştiriyor.

Bayrak taşıyıcı, Melbourne Victory'nin Isuzu UTE A-League Erkekler ve Liberty A-League Kadınlar takımlarının yanı sıra tüm Akademi takım formalarının göğsünde yer alacak. Gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması, çeşitli stadyum içi etkinlikleri, stat içi tabelaları ve dijital platformları da kapsayacak.

Yeni iş birliği hakkında Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Komitesi Prof. Dr. Ahmet Bolat, "Melbourne Victory ile bu yolculuğa çıkmaktan memnuniyet duyuyoruz. Başarı tutkusu ve mükemmellik değerlerimizi paylaşarak futbolseverler ve seyahat severler için unutulmaz deneyimler ortaya koymak ve birçok branşta spor kulübü desteklemek bizim için geleneksel bir hale geldi" dedi.

Melbourne Victory'nin Kulüp Başkanı Caroline Carnegie ise "Mart 2024'ten itibaren uçuş ağını Melbourne'a genişletmeleriyle birlikte Türk Hava Yolları'nı ana sponsor olarak görmekten heyecan duyuyoruz. Hizmetleri, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik için sayısız ödül kazanan ve havacılık alanında küresel bir güç olan Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinden gurur duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

Türk Hava Yolları, 1 Mart 2024 tarihinde Dünya’nın 6. Kıtası Avustralya’ya uçuşlara başladı. 6 kıtada 130 ülke ve 346 destinasyona ulaşan bayrak taşıyıcı, misafirlerini Melbourne şehrinin eşsiz güzelliğiyle buluşturdu. Yeni Melbourne uçuşları, havayolunun Kış operasyonu için haftada üç kez Boeing 787-9 Dreamliner ile ve Yaz için A350-900 ile gerçekleştirilecek.

Yazarlar