SON DAKİKA
Tarih : 2024.05.10 15:30:43

THY, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Ulaşım Sponsoru Oldu

Bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları, 2024 – 2025 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Ulaşım Sponsoru oldu. Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu markası olarak 6 kıta ve 130 ülkede bayrağımızı dalgalandıran Türk Hava Yolları, gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması ile Paris 2024 Yaz Olimpiyat oyunlarında ülkemizi temsil edecek .

Türkiye Voleybol Kadın Milli Takımı’na yolculuğunda eşlik edecek. İmzalanan sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Komitesi Prof. Dr. Ahmet Bolat, "Bayrak taşıyıcı hava yolu olarak Olimpiyat Şampiyonluğunun kazanılması durumunda şampiyon takımımızın her bir oyuncusuna 1 MİLYON MİL vereceğiz. Milli hava yolu olarak Ülkemizin dünya voleybolunda çok önemli bir konumda olmasının bilinciyle, sporun birleştiriciliğini, Türk sporunu ve sporcularımızı, ülkemizin değerlerini, zenginliklerini ve kıymetlerini destekliyor, bunları dünyanın dört bir yanına taşıyoruz. 2017 yılından beri sürdürdüğümüz sponsorluğumuzu 2024-25 sezonunda da devam ettirmekten ve Voleybol Federasyonumuza destek vermekten gurur duyuyoruz" dedi.

Spora ve spor organizasyonlarına dünya çapında verdiği destekle ülkeler, kıtalar ve kültürler arasında köprüler kurma misyonunu hayata geçiren Türk Hava Yolları, Türk voleybolunu ve sporunu dünyanın her noktasında başarıyla temsil eden Türkiye Voleybol Federasyonu ile ortaklık yaparak spor portföyünü daha da genişletmiş oldu.

Yazarlar