SON DAKİKA
Tarih : 2023.07.10 00:14:22

THY Uçağında Blue Üyesi Lee Ryan Gökyüzünde Saldırıya Uğradı İddiası

2000'lerin ünlü pop grubu Blue'nun üyesi Lee Ryan'ın başı beladan kurtulmuyor. Daha önce bir uçaktaki uygunsuz davranışlarından dolayı tutuklanan ünlü şarkıcının şimdi de Türk Hava Yolları uçağında saldırıya uğradığı iddia edildi.

40 yaşındaki İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Lee Ryan, Gürcistan’dan İstanbul’a yaptığı uçuş sırasında “ayağını yolcu koltuğuna koyduktan” sonra “saldırıya uğradığını” iddia etti. Blue grubunun Instagram’dan yaptığı açıklamaya göre, iddia edilen fiziksel saldırı, uçak indikten sonra erkek yolcunun Ryan’ı merdivenlerden aşağı itmesiyle devam etti. İddiaya göre ünlü ismin bacağı saldırı sırasında yaralandı. Daily Star’ın haberine göre, grubun geri kalanı Ryan’ı uğradığı saldırı esnasında korudu.

Olaya polisin dahil olmasının ardından yapılan açıklamada, “Ryan tutuklanmadı, gözaltına alınmadı veya herhangi bir suçla itham edilmedi ve ifadesini verdikten sonra yolculuğuna devam etmekte özgürdü.” “Saldırı, Ryan’ın kültürel olarak duyarsız olduğu düşünülen ve bilmeden neden olduğu herhangi bir suç için özür dilediği koltuğa ayaklarını koymasından sonra meydana geldi.” denildi.

Ünlü şarkıcı daha önce British Airways uçuşunda sorun yaşamıştı. Kendisine alkol servisi yapmayı reddeden kabin ekibine kötü davrandığı için London City Havalimanı'nda tutuklanan Ryan, 12 saat sonra serbest bırakılmıştı.

Yazarlar