SON DAKİKA
Tarih : 2024.06.11 19:07:18

THY’de Yeni Yönetim Belli Oldu

THY Yönetim Kurulu, yönetim kurulu görev süresi sonuna kadar görev yapmak üzere Prof. Dr. Ahmet Bolat'ın Yönetim Kurulu Başkanı, Şekib Avdagiç'in Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atadı.

THY Yönetim Kurulu, Prof. Dr. Ahmet Bolat'ı Yönetim Kurulu Başkanı, Şekib Avdagiç'i Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapmak üzere atadı. Ayrıca, Prof. Dr. Ahmet Bolat İcra Komitesi Başkanı, Şekib Avdagiç İcra Komitesi Başkan Vekili olarak atanırken, Doç. Dr. Murat Şeker, Dr. Melih Şükrü Ecertaş ve Ramazan Sarı İcra Komitesi Üyesi olarak görevlendirildi.

THY tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "Yönetim Kurulumuz, yönetim kurulu görev süresi sonuna kadar görev yapmak üzere Prof. Dr. Ahmet Bolat'ın Yönetim Kurulu Başkanı ve Şekib Avdagiç'in Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atanmasına karar vermiştir" ifadesi yer aldı. Açıklamada, şöyle devam edildi: "Aynı zamanda Ortaklığımız Yönetim Kurulunca Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat'ın İcra Komitesi Başkanı, Şekib Avdagiç'in İcra Komitesi Başkan Vekili olarak; Doç. Dr. Murat Şeker, Dr. Melih Şükrü Ecertaş ve Ramazan Sarı'nın ise İcra Komitesi Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir."

Yazarlar