SON DAKİKA
Tarih : 2020.07.24 15:56:58

THY’den Sağlık Çalışanlarını Sevindiren Haber

Türk Hava Yolları (THY) sağlık çalışanları düzenlediği yüzde 40 indirim kampanyasını yoğun ilgi görünce bir ay daha uzattı. THY’nın kampanyayı uzatma kararını Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabından duyurdu.

Türk Hava Yollarının sağlık çalışanları için düzenlediği yüzde 40 indirim kampanyası yoğun ilgi görünce bir ay daha uzatıldı. 8 Haziran tarihi itibariyle sağlık çalışanları için uçuşlarda yüzde 40 indirim uygulayan THY'nin başlattığı kampanyaya 155 bin sağlık çalışanın kaydolduğu ifade edildi. Bu kayıtların yüzde 69'nun Türkiye'den yüzde 31'nin ise yurt dışından olduğu belirtildi. Kampanyaya yurt dışından ilgi gösteren ülkeler arasında Birleşik Krallık, ABD, Almanya ve Fransa yer alıyor.

Konuyla ilgili olarak resmi twitter adresinden bir açıklama yapan THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, " Sağlık çalışanları için düzenlediğimiz %40 indirim kampanyamız dünyanın dört bir yanında ilgiyle karşılandı. Türk Hava Yolları olarak yüksek talep gören kampanyamızın son katılım ve biletleme tarihlerini bir ay daha uzatıyoruz, kahraman sağlıkçılara bir kez daha teşekkürler" dedi.

Yazarlar