SON DAKİKA
Tarih : 2024.05.30 13:50:15

Togg ile THY Güçlerini Birleştirdi ve Bir İlk Gerçekleşti

Togg, T10X otomobiliyle yapılan yolculuklarda kullanıcılarına Türk Hava Yolları'ndan mil vadederek karayolunda mil kazandıran ilk şirket oldu. Bu miller, ödül bileti düzenleme, kabin sınıfı yükseltme, ekstra bagaj satın alma gibi avantajlar sunuyor.

Togg, kara yolunda mil kazandıran ilk şirket olarak, Türk Hava Yolları (THY) ile işbirliği yaparak, kullanıcılarına C segmentindeki ilk akıllı otomobili T10X ile kara yolunda yapılan yolculuk karşılığında mil kazandıracak. Trumore dijital premium paket sahibi kullanıcılar, THY Yolcu Programı Miles&Smiles ile her 5 bin kilometre için 500 statü mili ve 500 mil elde edecekler. Mil kazanmak için T10X'in yeni yazılımı 1.4.0'ın cihazda yüklü olması ve "Akıllı Cihazım" kaydının yapılması gerekiyor.

Miles&Smiles üyesi olan kullanıcılar, kazandıkları millerle ödül bileti düzenleme, kabin sınıfını yükseltme, ekstra bagaj satın alma veya mil satın alma gibi olanaklardan yararlanabilecekler. Kullanıcıların kazandıkları miller, 7 Haziran itibarıyla Miles&Smiles üyeliklerine işlenecek ve her ayın 5'inci iş gününde Miles&Smiles üyeliğine tanımlanacak. Ayrıca, T10X'in teslim alındığı ilk günden bu yana kat edilen kilometreler de proje kapsamında değerlendirilecek.

Yazarlar