SON DAKİKA
Tarih : 2024.06.10 15:42:29

Uçak Bileti Alanlara Artık O Hizmet Ücretsiz Olacak

Uçağa binecek olan tüm yolculara artık o hizmet ücretsiz olacak. Uçakla seyahatlerde yıllardır bunun için para ödeniyordu. Türk Hava Yolları (THY) yolculara müjdeli haberi verdi. Artık o hizmet ücretsiz olacak.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, katıldığı bir televizyon programında şirketin gelecek planlarına dair değerlendirmelerde bulundu. Bolat, Avrupa'nın en yoğun havalimanları arasında olan İstanbul Havalimanı'na daha fazla turist çekmek istediklerini vurgulayarak “İstanbul Havalimanı'na gelen her yolcuyu, gideceği yere ortalama 2 buçuk saatten daha az bir sürede ulaştırabiliyoruz ama insanlara bakın. Dünyada bulamadığınız şeyleri; kültür, tarih ve gastronomiyi İstanbul'da bulabileceklerini söylüyoruz" ifadelerini kullandı.

BEDAVA VE HIZLI İNTERNET HİZMETİ

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, iki yıl içerisinde tüm yolcuların bedava ve hızlı internete erişebileceğini belirterek “Geçen yıl daha iyiydi ve ama artık daha sağlıklı. Çünkü daha fazla rekabet var ve böylece kendinize bakabiliyorsunuz. Şu anda business class koltuklarımızı değiştiriyoruz ve iki yıl içinde her Türk Havayolu yolcusu bedava ama hızlı internete sahip olacak. Bu önemli. Zorluklar varsa, rekabet varsa o zaman müşteriyi memnun etmenin başka yollarını bulmaya çalışırsınız" dedi.

Yazarlar