SON DAKİKA
Tarih : 2023.11.30 18:53:33

Uçakta Çıkan Kavga Sosyal Medyada Tıklanma Rekorları Kırdı

Tatil cenneti adada keyifli bir tatil geçirmeyi planlayan yolcular, aniden çıkan kavgada paniğe kapıldı. Kaydedilen video ise, hızla viral oldu ve izlenme rekorları kırdı. Pazartesi günü, İngiltere'nin Bristol' şehrinden İspanya'nın Kanarya Adaları'nın en büyüğü olan Tenerife'ye giden uçak yolcular arasında aniden başlayan kavgayla saniyeler içinde kaosun içine düştü.

Uçaktaki kavga, yolcular tarafından videoya alınıp sosyla medya kanallarına yüklenmesiyle hızla tıklanma rekorları kırdı. Ancak video kavga başladıktan sonra kayda alınmaya başlandığı için olayın çıkış sebebi kesin olarak öğrenilemedi. Görüntüler, uçağın koridorunda iki kadının yerde olduğunu ve diğer yolcuların ise, bağırıp çığlık attığını ortaya koydu. Bir kadın, videoda gözükmeyen diğer iki yolcuyu suçlarken burnundan akan kanlar göze da çarptı.

Korku içindeki uçak personelinden yaralarına bakmalarını talep eden ve adı açıklanmayan kadın şöyle söyledi:

"Dostum, o kadın ve o adam!"

Bu suçlama karşısında, kamera arkasından bir başka kadının, "Bunu ben yapmadım" diyerek kendini savunduğu duyuldu. Ancak burnu kanayan kadın karşılık verdi: "Adam yaptı çünkü ona şişman pislik dedin!" Yaralı kadın videoda, konuşmaya devam ederek yere düşen telefonunu aramaya başlıyor. Havayolu şirketi, İspanya adasına inen uçağa, Tenerife'deki polisin çağrıldığını aktardı.

Şirket sözcüsü şunları söyledi:

"Bristol'dan Tenerife'ye giden bu uçuştaki mürettebat, bir yolcunun uçuş sırasında aksama yaratması üzerine polis yardımına başvurdu. Uçak, Tenerife Havalimanı'na vardığında yerel polis tarafından karşılandı ve bu yolcu indirildi. Bu artık yerel polisin meselesi."

 

https://www.youtube.com/shorts/gzoK3Ibhcpw

Yazarlar