SON DAKİKA
Tarih : 2019.06.16 18:30:13

Ukrayna Hava Yolları’nın 3. Noktası İzmir Oldu

Ukrayna Havayolları Türkiye’deki uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Ukrayna’nın en büyük Havayolu İstanbul ve Ankara’dan sonra 15 Haziran’dan itibaren İzmir ve Kyiv arasında direkt seferlerine başladı. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na saat 13.21’de 85 yolcusu ile gelen uçağa, su takı yapıldı.

DHMİ , TAV, Havaş, Gözen Air Services yetkilileri yolcuları ve kabin ekibini çiçeklerle karşıladı. Dış hatlarda yapılan törene Ukrayna İstanbul Konsolosluğu, Ankara Büyükelçilik yetkilileri ve İzmir Ukrayna derneği katıldı.

BAĞLANTI UÇUŞ İMKANI

1992 yılında kurulan Ukrayna Hava Yolları, Türk vatandaşları için popüler bir turizm ve ticaret noktası başkent Kyiv’deki Boryspil Uluslararası Havalimanı üzerinden, Ukrayna’da Odessa, Lviv, Dnipro ve Kharkiv’e de bağlantılı seyahat imkanı sunuyor. Bu şehirlere ek olarak ayrıca Minsk, Kişinev, Almatı gibi noktalara da operasyonlarını sürdüren Ukrayna Havayolları, Orta ve Batı Avrupa’nın gözde şehirleri Viyana, Prag, Paris, Frankfurt, Roma, Milano, Riga, Vilnius, Brüksel, Madrid, Londra, Varşova ve Krakow’a da düzenli tarifeli seferler gerçekleştiriyor.

Ukrayna Havayolları’nın Kyiv-İzmir Kyiv seferleri yeni jenerasyon haftada 7 gün Boeing 737-800 ve Embraer tipi uçaklarla gerçekleştirilecek. Kiev’den saat 11:05de kalkacak uçak saat 13:25’te İzmir’e ulaşacak. Geri dönüş sefer için İzmir’den 14:10 kalkacak uçak saat 16:40 Kyiv ’e varacak Rahat ve kullanışlı olan sefer saatleri, rekabetçi fiyatları ve hizmet odaklı seçkin ekstra servisleri ile tüm yolcuların ihtiyacı olan bir profile sahip olan Ukrayna Hava Yolları seyahat severlere Ekonomi Lite, en çok satan tarifesi olan Ekonomi Standart, herşey dahil olan Ekonomi Premium, tasarruf ettiren Business Saver ve tamamen esnek kurallara sahip olan Business Flex olmak üzere ihtiyaca göre beş farklı fiyat tipi sunmaktadır. İzmir-Kyiv veya Kyiv aktarmalı Avrupa biletleri yetkili n seyahat acentelerinden veya online satın alınabilecek.

Yazarlar