SON DAKİKA
Tarih : 2023.06.21 16:08:18

Ünlü Şef Çiğdem Seferoğlu İle Lezzet ve Kalite Buluşuyor

Yeme İçme Alanları İşletmesi, Otel Yönetimi, Inflight Catering, Lounge Yönetimi, Şehir Operasyonları ve Etkinlik Yönetimini tek çatı altında toplayan, ulusal ve uluslararası markaları da bünyesine katmayı hedefleyerek globalleşme yolunda bir adım atan TAYA Ağırlama Hizmetleri & Perakende Grup, bambaşka bir deneyim ve seçkin hizmet anlayışı sunmaya hazırlanıyor.

Misafirleri için benzersiz deneyimler tasarlayarak kaliteli markaları tüketicilerle buluşturmayı, tüketicilerin yaşamlarına her alanda dokunmayı ve değer katmayı hedefleyen Taya Ağırlama Hizmetleri ve Perakende Grubu, gastronomi dünyasının ünlü ismi Şef Çiğdem Seferoğlu ile İGA’nın Lounge’larında Yeme İçme Hizmetleri’nde iş birliği yaptı.

Lounge’lar emin ellerde!

TAYA Ağırlama Hizmetleri & Perakende Grup CEO’su Sadettin Cesur ve ünlü Şef Çiğdem Seferoğlu tarafından imzalanan iş birliği ile İGA Lounge’larda misafirlere gerçek bir gastronomi deneyimi yaşatılacak.

Şef Çiğdem Seferoğlu, İç ve Dış hatlar giden yolcu katında hizmet veren İGA Lounge'da sunulan yeme içme hizmetlerine farklı lezzetler, sunumlar ve dokunuşlarla imzasını atacak. Birbirinden özel yeni tatlarıyla birlikte İGA Lounge’lar, Şef Çiğdem Seferoğlu'nun emin ellerinde çok yakında özgün bir lezzet deneyimi sunacak.

Yazarlar