SON DAKİKA
Tarih : 2020.04.28 15:19:42

Virgin Hava Yollarında Hostesti Şimdi Markette Çalışıyor

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını birçok insanın hayatını değiştirdi. Bunlardan biri de salgından önce hostes olan İngiliz Sara Haider adlı genç kadın. Batı Sussex’te yaşayan 36 yaşındaki Haider’ın hayatı uçak koridorlarından market raflarına uzandı.

Salgından önce hostes üniforması giyen genç kadın şimdi bir marketin iş kıyafetini giyiyor. Koronavirüs nedeniyle uçuşlar durunca bir hava yolu şirketinde hostes olan Sara Haider de yaşadığı bölgedeki bir marketin çalışanlarına yardımcı olmaya başladı.

BOŞ OTURMAK İSTEMEDİ

Giderek yayılan koronavirüs nedeniyle duran uçuşlar yüzünden çalıştığı hava yolu şirketi de ekonomik açıdan zor durumda kaldı Haider’ın. Bir yandan da hiçbir şey yapmadan oturmak istemeyen Haider yaşadığı yerin yakınlarındaki bir markete başvurdu.

BU İŞ BENİM İÇİN HARİKA

Dünyanın birçok noktasına gitmesini sağlayan hostesliği çok sevdiğini belirten Sarah Haider markette çalışıp rafları düzenlemekten de son derece memnun olduğunu belirtiyor. “Hayatın normale dönmesini beklerken böyle bir iş yapıyor olmam harika” diyerek anlatıyor duygularını. Sarah Haider, yeni bir iş bulmaktan da insanların beslenmesi konusunda kendine düşeni yapmaktan da gayet mutlu olduğunu sözlerine ekliyor Sara Haider’ın hostes olarak çalıştığı Virgin Atlantic şirketi ekonomik olarak zor durumda.

Yazarlar